The Christi Friesen Project 2013

Na začátku roku 2013 byl spuštěn mezinárodní  projekt The Christi Friesen Project 2013 pod záštitou americké designérky polymer clay art  Christi Friesen. Každý měsíc bylo vypsáno téma tvoření.
Inspirací nám byly knihy Christi Friesen, série 7 sešitů s různými tématy.
V lednu 2013 se pracovalo podle první knihy: Book No 1. Dragons, tvořili jsme různé draky a dráčky.
V únoru 2013 se pracovalo podle druhé knihy : Book No 2. The Welcome to Jungle , měli jsme vytvořit brouka z džungle, zrcadlo s exotickou vegetací a tropickou žábu.

V březnu 2013 jsme pracovali podle knihy Book No 3. Under the Sea, ve znamení moře a života v něm. Tématem jsou mořské želvy, hvězdice, mořský koník, mořská vegetace, různé rybičky a závěrečný projekt měsíce  by měla být mořská skulptura.

Projekt běžel celý rok 2013 a já se s vámi podělím na svých stránkách se svou tvorbu během polymerového tvoření s Christi Friesen. Moje tvorba v projektu je i na mé nástěnce “ My work “ na Pinetrestu.

 

 

 

Mgr. Blanka Prskavcová

Baví mě inspirovat lidi k objevení vlastní kreativity. Specializuji se na modelování z polymerové hmoty Fimo, Premo,Kato a Cernit a na další výtvarné techniky podporující rozvoj tvořivosti, která do života přináší aktivní relaxaci. Je to moje dlouhodobá vášeň.

Pomáhám dospělým a dětem objevit jejich vlastní tvůrčí potenciál na cestě osobního rozvoje. Učím lidi, jak se zbavit stresu a opět prožívat radost a uspokojení z vlastní originální tvorby. Více informací o mě dozvíte v mém příběhu.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů